09 lutego 2016

Jakie ogrodzenie wybrać? Czy sztachety plastikowe będą odpowiednie do budowy ogrodzenia dla naszego domu?

Stoimy przed ważnym wyborem materiału do budowy ogrodzenia ze sztachet PCV.

Wybór ogrodzenia wbrew pozorom nie jest łatwy.Według mnie najlepiej wybrać Sztachety Plastikowe aczkolwiek postaram się Wam pokazać za i przeciw również innych systemów sztachetowych. Będziecie sobie mogli sami wyrobić opinie o sztachetach z plastiku.
ogrodzenie ze sztachet PCV
Ogrodzenia Plastikowe Exclusive - Farmerskie
Dostępne jest wiele rodzai ogrodzeń o najrozmaitszych kształtach. Zakupić można m. in. ogrodzenia panelowe, sztachety na ogrodzenia, czy ogrodzenia ażurowe. Każdy rodzaj ogrodzenia, w tym również ogrodzenia plastikowe można wykonać z różnych materiałów. ogrodzenia. Na ogrodzenia od strony ulicy powinny być wykorzystywane materiały izolujące hałas ale przede wszystkim ogrodzenia te powinny być wizytówką każdej posesji.
Wybór rodzaju ogrodzenia oraz materiału z którego ma być wykonane uzależniony jest od przeznaczenia

Z kolei ogrodzenia ogrodów powinny być ażurowe aby nie blokowały światła niezbędnego do wzrostu roślin. Aby uchronić się przed kurzem lub silnymi wiatrami można zainwestować w ogrodzenia pełne.

W sprzedaży znajduje się szeroki wybór następujących ogrodzeń: ogrodzenia drewniane zazwyczaj ze sztachet lub paneli, ogrodzenia metalowe wykonane z siatki drucianej lub ogrodzenia kute, ogrodzenia betonowe z paneli oraz ogrodzenia plastikowe dostępne w bardzo wielu wariantach.

Ogrodzenia Plastikowe


Ogrodzenia plastikowe sprzedawane są w czterech systemach ogrodzeniowych, a są to:
  • Ogrodzenia Korner - są to sztachety PCV dostępne w wielu wzorach i długościach. Sztachety te oferowane są tylko w kolorze brązowym. Sztachety te polecane są na ogrodzenia oraz balustrady.
  • Ogrodzenia Everwood - deski PCV z pełnego plastiku w wielu profilach i kolorach. Deski te docinane są z metra na dowolna długość wg potrzeb klienta. Nadają się zarówno na ogrodzenia posesji, balustrady czy meble ogrodowe
  • Ogrodzenia Exclusive - gotowe ogrodzenia plastikowe w czterech kolorach w tym również w białym kolorze. To nowoczesne ogrodzenia o ponadczasowym charakterze zbudowane ze sztachet lub paneli. Ogrodzenia te znajdują swoje zastosowanie także na ogrodzenia farmerskie a szczególnie na ogrodzenia dla koni.
  • Ogrodzenia PCV Ecowood - ten system ogrodzeniowy zawiera bogaty asortyment elementów na ogrodzenia, wśród znajdują się m.in. tralki i sztachety. Ogrodzenia ze sztachet plastikowych Ecowood można nabyć w czterech kolorach: białym, ceglastym, ciemno brązowym oraz kolorze złotego dębu.
Nie ma wątpliwości, że  Ogrodzenia Plastikowe z Poznania  są świetnym substytutem dla innych rodzajów ogrodzeń. Powodem tego jest nie tylko szerokie zastosowanie ogrodzeń z PCV ale przede wszystkim ich właściwości. Ogrodzenia plastikowe są bardzo trwałe co zawdzięczają następującym cechom:
  • ogrodzenia plastikowe są mało higroskopijne
  • ogrodzenia plastikowe w przeciwieństwie do innych ogrodzeń nie gniją, nie butwieją oraz nie rdzewieją
  • ogrodzenia plastikowe mają bardzo trwałe kolory
  • ogrodzenia plastikowe są odporne na pogodę
  • ogrodzenia plastikowe są elastyczne a przy tym mocne przez co bardzo trudno jest je uszkodzić
  • ogrodzenia plastikowe są bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz zwierząt
Ogrodzenia z plastiku produkowane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje ich wysoką trwałość. Potwierdzeniem tego są również wieloletnie gwarancje producenta.
Zaprezentowane powyżej właściwości oraz zastosowania ogrodzenia z PCV potwierdzają iż jest to produkt godny uwagi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz